Wesprzyj Fundusz Świętego Brata Alberta

Pomóż w realizacji zajęć dla zdolnej młodzieży, a w podziękowaniu przekażemy Ci magnes z pięknym obrazem i 6 materiałów, które pomogą Ci w budowaniu pięknych relacji, wychowaniu i pracy nad charakterem.

Kategoria:

Wesprzyj Fundusz Świętego Brata Alberta, a w podziękowaniu prześlemy Ci pocztą tradycyjną jednen z magnesów z wielkimi dziełami malarstwa światowego oraz pocztą elektroniczną zestaw 6 materiałów elektronicznych, które pomogą Ci budować piękne i trwałe relacje, wychowywać dzieci, pracować z ludźmi i pracować nad własnych charakterem oraz wspierać w tym innych.

Fundusz Świętego Brata Alberta wspiera działania młodzieży, która przez realizację programu wychowawczego, rozwija swoje pasje i zainteresowania, aby w przyszłości służyć naszej Ojczyźnie. Dzięki środkom finansowym zgromadzonym w Funduszu możemy organizować zajęcia edukacyjno-wychowawcze dla naszych wychowanków.

W podzękowaniu otrzymasz jeden z takich magensów:

A na adres email wyślemy Ci następujące materiały:

1. Arkusz Talentów

Prosty arkusz pomocny przy rozpoznawaniu telnetów swoich i oraz pomocy w tym innym osobom (np. dzieciom). Arkusz zbiera refleksje wynikające z Przypowieści o Talentach i zaprasza nas do zastanowienia się nad 7 talentami, które ma każdy nas: wiedzą i umiejętnościami, cechami, preferencjami, życiowymi doświadczeniami, motywami i wartościami, szczególnymi predyspozycjami oraz marzeniami i pragnieniami.

2. Drzewo Autorytetu

Metoda pomocna rodzicom oraz osobom, chcącym budować autentyczny autorytet wśród osób, z którymi żyją i pracują. Arkusz zaprasza do autorefleksji dotyczącej posiadania 3 cech autorytetu zdefiniowanego jako: przykład, przyjaciel i ekspert.

3. Ebook 23 Niebanalne Pytania Uczące Myślenia dla Małych i Dużych

Ebook ze zbiorem pytań dotyczących rzeczywistości, które pomagają nam ja lepiej zrozumieć i uczyć używania naszego rozumu, np. dlaczego żelazka nie mają włączników, dlaczego autobusy mają drzwi tylko po jednej stronie, dlaczego studzienki kanalizacyjne mają kształt koła, dlaczego płyty DVD i CD są pakowane w pudełka o różnej wielkości chociaż są takiego samego rozmiaru, dlaczego koszule męskie zapinane są na prawą stronę, a damskie na lewą, itp. Ebook zawiera także odpowiedzi na te pytania.

4. Puzzle Radości

To zbiór 48 pomysłów na wspólne spędzenie czasu – kiedy chcemy wspólnie spędzić rodzinny lub przyjacielski wieczór lub popołudnie, a nie mamy pomysłu jak to możemy zrobić. Puzzle podsuwają nam pomysły i rozwiązania, które możemy wykonać w domu (lub w jego sąsiedztwie) w każdą porę roku. Razem nie można się nudzić!

5. Koło Emocji

Jest to karta ułatwiająca przyglądanie się własnym emocjom, rozmowę na ich temat i pracę nad ich dobrym wykorzystaniem w życiu. Koło Emocji pozwala nam na lepsze wzajemne rozumienie emocji, które pojawiają się w związku lub rodzinie. Karta może być użyta zarówno do autorefleksji, jak i rozmowy.

6. Ebook z kursem 7 Kroków do Wspólnego Biznesu

Ebook przygotowany w ramach naszego projektu edukacyjnego PrawdziwySkarb.pl, w ciekawy sposób przeprowadza nas przez planowanie rodzinnego lub przyjacielskiego biznesu wykorzysującego nasze zainteresowania i pragnienia. Taki biznes nie jest nakierowany jedynie na zysk, ale na wykorzystanie i rozwinięcie talentów oraz dawanie ludziom unikatowej wartości.

Stworzyliśmy te materiały, żeby pomóc Wam w dobrym wychowaniu dzieci i młodzieży oraz budowaniu pięknych i trwałych relacji w naszych rodzinach. Przekazujemy je Wam w podziękowaniu za każdą, nawet najmniejszą darowiznę, przekazaną na rzecz realizacji misji dobrego wychowania przez naszą Fundację.

Dzięki Waszemu wsparciu możemy dalej, coraz lepiej i skuteczniej robić to, co robimy, czyli wspierać dzieci, młodzież i rodziny. Wszyscy na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że troska o dobre wychowanie dzieci i młodzieży jest najlepszą inwestycją jaką możemy w życiu zrobić i inwestycja ta zwraca się wielokrotnie czasami szybciej niż myślimy.

Na górze strony możesz określić wysokość darowizny.

Odbiorca darowizny: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin.
KRS 0000094228. REGON 004173022. NIP 712-01-67-025.

Dane kontaktowe: tel.: 81-745-71-62, kom.: 512-440-046, darowizna@fsd.lublin.pl, darowizna@akademiamlodziezowa.pl

Darowiznę można odliczyć do podatku dochodowego.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Możesz również przekazać nam 1% swojego podatku.